"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w pojedynkach dnia codziennego."

— Sosai Masutatsu Oyama
KOMUNIKAT 6-2020
czwartek, 28 maja 2020 18:40

Od 1 czerwca wznawiamy Treningi Karate dla Dzieci i Młodzieży .
Bardzo prosimy o zgłoszenie udziału w treningach na maila:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Tel: 604339373

Obowiązują̨ dodatkowe obostrzenia:- weryfikacja uczestników, zgłaszanie osób wchodzących na obiekt (zarządca),- brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC),- dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie,- korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub dezynfekcja po użyciu,- obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt.

Dodatkowe zalecenia- Zawodnicy korzystają tylko z własnego sprzętu- Rezygnacja z ćwiczeń z elementami rywalizacji - w tym sparingów.- Bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w drodze na trening- Monitoring stanu zdrowia trenujących- rezygnacja w tym etapie z przyjmowania nowych osób na treningi lub tworzenie dla nich oddzielnej grupy- 15 minutowa przerwa miedzy grupami - w tym czasie dezynfekcja miejsc dotykowych.

2)

LETNI OBÓZ SPORTOWY zostanie zorganizowany od 14 do 23 lipca 2020 w Mikoszewie „Ośrodek Wczasowo-Kolonijny KORONA”.

Koszt obozu wynosi 1295 zł.

Rezerwacje miejsc do 5 czerwca 2020 r.
Rozliczenie za Obóz do 14 lipca 2020 r.

Prosimy o kontakt telefoniczny Wszystkie osoby wcześniej zgłoszone na obóz, oraz nowych uczestników.

Ilość miejsc jest ograniczona !!!

3) Egzamin na stopnie szkoleniowe Kyu w Karate odbędzie się pod koniec czerwca i na początku lipca. Egzamin zostanie zorganizowany w Dojo w normalnych grupach treningowych. Udział w egzaminie będą mogły wziąć osoby, które uczestniczyły w treningach On-line oraz treningach czerwcowych.

Osu !

 

 

Copyright © Olsztyński Klub Kyokushin Karate 2011

stat 4u