"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w pojedynkach dnia codziennego."

— Sosai Masutatsu Oyama
Po zawodach
niedziela, 23 października 2016 19:20

No i po zawodach! Sprawa najważniejsza...wszyscy wrócili cali i zdrowi do domów. Tak poważne zawody w pełno kontaktowej formule i nie odnotowaliśmy żadnego przykrego zdarzenia. Brawo! Świadczy to niewątpliwie o doskonałym przygotowaniu technicznym Polskich karateka.
Druga ważna rzecz to pomoc jaką otrzymaliśmy od klubowiczów, rodziców i sympatyków klubu. WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla WAS! OSU! Wykonaliście piękną pracę, niektórzy wręcz tytaniczną. Z taką ekipą możemy pokusić się o organizację kolejnych wielkich imprez. Dziękujemy bardzo!
Trzecia ważna sprawa to wielkie podziękowania dla zawodników za piękną i emocjonującą walkę na tatami, sędziom za sprawne sędziowanie, trenerom za doskonałe przygotowanie zawodników oraz gościom za doping, a wszystkim razem za miłą atmosferę oraz porządek jaki po sobie zostawiliście! Dzięki, osu!
Czwartą ważną siłą sprawczą która pozwoliła na przeprowadzenia tak wielkich zawodów i to w połączeniu z Olsztyńskim Festiwalem Sztuk Walki są Współorganizatorzy tej imprezy, Patronaci, Sponsorzy i Darczyńcy. Dziękujemy! Jesteśmy przekonani, że włożony przez Was wkład w tę imprezę został zauważony i bardzo pozytywnie odebrany przez mieszkańców Olsztyna oraz naszych gości którzy przyjechali na zawody z całej Polski od Krosna do Świdnicy po Gdynię.
Dziękujemy! OSU!
P.s.
Celowo nie wymieniamy nazwisk, imion, nazw instytucji i organów, firm. Jest Was tak wielu, że balibyśmy się pominąć kogoś, a Wasz udział i wkład był przez wszystkich i tak doskonale widziany.

 

Copyright © Olsztyński Klub Kyokushin Karate 2011

stat 4u